Anshin Dojo Aikido Łódź

22-09-2012 Warsztaty aikido Danuta Tokarska 2DAN

2012-10-10

Zgodnie z powiedzeniem lepiej późno niż wcale, opisuję w sktócie warsztaty, które poprowadziła nasza serdeczna przyjaciółka Danuta "Dana" Tokarska ;) W skrócie dlatego, że frekwencja na warsztatach była duża więc najbardziej zainteresowani byli po prostu na miejscu.

Warsztaty odbywały się pod hasłem "co zrobić jak nie wyszło" :). Danusia przedstawiała możliwości wybrnięcia ze źle wykonanej techniki co sprawiło, że ćwiczenia były bardzo ciekawe i dawały możliwość "kombinowania", co tu jeszcze można zrobić jeśli popełniło się błąd. Na koniec warsztatów uzbierała się fajna sekwencja ruchów, prowadząca po kilku błędach do zakończenia techniki. Trening był bardzo fajny i uczył zarówno jakich błędów należy unikać podczas wykonywania technik jak i co zrobić kiedy już się je popełniło.

Serdecznie dziekujemy za poprowadzenie treningu jak i zapraszamy Danusię do prowadzenia kolejnych warsztatów. Chciałbym również podziękować osobom spoza naszego klubu, które przybyły na trening. Dało nam to możliwość poćwiczenia z osobami, których nie mamy na codzień w klubie, a które mogą się pochwalić wyskokimi umięjętnościami popartymi wysokimi stopniami.

Myślę, że pierwszy "staż" można jak najbardziej zaliczyć do udanych. Tego samego dnia wieczorem świętowaliśmy swoje I-wsze urodziny - zdjęcia do obejrzenia w galerii.

Marcin Wiśniewski